ارسال توسط پیک (فقط شهر شیراز)

مشتریان گرامی با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان به اطلاع میرساند ارسال کالا در موبی تول به شرح زیر می‌باشد: ارسال توسط پیک (فقط شهر شیراز) این روش فقط برای شهر شیراز فعال است. برای تمام خریدها قابل انتخاب است. خریدهای کمتر از یک میلیون و 500 تومان 40 هزار تومان و خریدهای بیش از یک میلیون و 500 هزار تومان رایگان ارسال می‌شود. خرید هایی که تا قبل از ساعت 12 صبح انجام شوند در همان روز پردازش و ارسال میگردد. كليه مرسولات عزیزان شیرازی بين ساعت 10 تا 18 تقديم شما خواهند شد.

ارسال توسط پست

همه سفارشات شیراز و شهرستان قابلیت ارسال با پست را دارا هستند. موبی تول بابت ارسال کلیه سفارشات از مشتریان خود فقط 38000 تومان دریافت میکند. سبد های بیشتر از یک میلیون و 500 تومان رایگان ارسال می‌شود. زمان تقریبی تحویل، با توجه به مقصد سفارش، بعد از پردازش و تحویل محصول به اداره پست، حداقل 2 و حداکثر 4 روز کاری است. کد پیگیری بعد از ثبت سفارش و تحویل مرسوله به پست به صورت پیامک به شماره تلفن ثبت شده ارسال میگردد.
مسئولیت فروشگاه در تحویل به موقع و سالم مرسوله به اداره پست است بعد از تحویل به دفتر پست می توانید با مراجعه به وب سایت پست بسته را رهگیری کنید.

ارسال توسط تیپاکس

تمامی سفارش های ثبت شده تا ساعت 11 همان روز برای دفتر تیپاکس ارسال می شود و سفارش هایی که بعد از ساعت اعلام شده ثبت شود روز کاری بعد ارسال می شود.هزینه تیپاکس به صورت پس کرایه می باشد.
و کد پیگیری بعد از ثبت سفارش و تحویل مرسوله به پست به صورت پیامک به شماره تلفن ثبت شده ارسال میگردد.
مسئولیت فروشگاه در تحویل به موقع و سالم مرسوله به دفتر تیپاکس می باشد بعد از تحویل به دفتر تیپاکس می توانید با مراجعه به وب سایت تیپاکس بسته را رهگیری کنید.