شارژر دیواری

نمایش 1–24 از 483 نتیجه

۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۳۱۰,۰۰۰ تومان۱,۹۱۰,۰۰۰ تومان
-3%
قیمت اصلی ۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان است.
۲۹۱,۰۰۰ تومان۱,۴۴۳,۰۰۰ تومان
۲۹۱,۰۰۰ تومان۱,۴۴۳,۰۰۰ تومان
۶۳۲,۰۰۰ تومان
۲۹۱,۰۰۰ تومان۱,۴۴۳,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۲۵۸,۰۰۰ تومان۹۳۷,۰۰۰ تومان
۲۵۸,۰۰۰ تومان۹۳۷,۰۰۰ تومان
۲۵۸,۰۰۰ تومان۹۳۷,۰۰۰ تومان
۲۵۸,۰۰۰ تومان۹۳۷,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان۷۸۰,۰۰۰ تومان
۱۱۸,۰۰۰ تومان۳۸۲,۰۰۰ تومان
۲۵۸,۰۰۰ تومان۹۳۷,۰۰۰ تومان

خرید شارژر دیواری

یکی از محصولات پرمصرف برای شارژ گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های دیگر، شارژر دیواری است. امروزه شارژرهای دیواری مختلفی در بازار وجود دارند که برخی از آن‌ها دارای ظاهر شیک و زیبایی هستند، اما فناوری پشت‌شان ضعیف است. همچنین برخی دیگر از شارژرهای دیواری با وجود پورت‌های شارژ زیادی که دارند، ناامن بوده و از فناوری کافی برای محافظت از دستگاه برخوردار نمی‌باشند. با این اوصاف برای خرید شارژر دیواری اورجینال که بتواند ایمنی لازم را برای گوشی موبایل شما فراهم کند، می‌توانید از محصولات موجود در این صفحه بازدید کرده و شارژر موبایل مورد نظرتان را سفارش دهید.

ضرورت استفاده از شارژر دیواری

شارژر دیواری یا آداپتور با اتصال به پریز برق، جریان متناوب شهری را به جریان مستقیم برق تبدیل می‌نماید. اغلب آداپتورها از پورت USB برخوردار هستند و برای شارژ گوشی، هدست بلوتوث، پاور بانک، اسپیکرر بلوتوث مورد استفاده قرار می‌گیرند. به علاوه، برخی از شارژرهای دیواری توانایی شارژ لپ‌تاپ را نیز دارند.
برخی از افراد تصور می‌کنند که خرید یک کابل اصل و باکیفیت برای شارژ گوشی کافی‌ست، اما برای شارژ سریع و ایمنی گوشی نیاز به یک شارژر دیواری مناسب می‌باشد. از سوی دیگر استفاده از آداپتورهای بی‌کیفیت و متفرقه موجود در بازار منجر به آسیب دیدن جدی موبایل و سایر تجهیزات دیجیتالی شما شده و مقدار قابل توجهی انرژی نیز هدر خواهد رفت.

در هنگام خرید شارژر دیواری به چه مواردی باید توجه کنیم؟

در هنگام خرید شارژر دیواری نیز همانند سایر محصولات نکات مهمی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه شود؛ برای اطلاع از این نکات در ادامه با ما همراه باشید.

تعداد پورت های شارژر

به طور معمول شارژرهای دیواری از چند درگاه برخوردار می‌باشند. پس قبل از خرید شارژر دیواری باید به تعداد مورد نیاز پورت‌ها توجه نمایید. در صورتی که تصور می‌کنید یک شارژر دیواری تک پورت برای شما کافی است، بهتر است کمی بیشتر فکر کنید زیرا به احتمال قوی در آینده نیاز به شارژ چندین دستگاه خواهید داشت. البته خیلی از شارژرهای تک پورت از فناوری شارژ سریع بهره‌مند هستند و قیمت پایین‌تری در مقایسه با شارژرهای چند پورت دارند.

سرعت شارژر دیواری

یکی از رایج‌ترین شارژرهای دیواری که به راحتی قابل حمل هستند، شارژرهای دیواری دو پورت می‌باشند. این شارژرها بایستی حداقل ولتاژ خروجی 5 ولتی و 2.0 آمپری و حداکثر ولتاژ خروجی ۵ ولتی و ۲.۴ آمپری داشته باشد. در صورتی که قصد خرید شارژر دیواری با 3 یا 4 پورت را داشته باشید، می‌توانید آن را با ولتاژ خروجی 5 ولت و 2.4 آمپر تهیه نمایید. البته ولتاژ خروجی در شارژرهای 5 پورت به بالا کاهش پیدا می‌کند؛ زیرا جریان آمپراژی که از شارژر دیواری خارج می‌گردد، منجر به تولید گرمای زیادی می‌شود.

طراحی و اندازه

یک شارژر دیواری می‌بایست از طراحی خوبی برخوردار بوده و به صورت منطقی باشد. این روزها شارژرهای دیواری وزن سبک‌تری از قبل داشته و بدون توجه به تعداد پورت‌هایی که دارند، از حمل راحتی برخوردار می‌باشند. برخی از مدل‌های شارژر دیواری هستند که از پین‌های جمع‌شونده‌ای برخوردار بوده و باعث می‌شوند تا شارژر دیواری بسیار قابل‌حمل باشد. در این صورت پایه‌های دو شاخه درون شارژر دیواری قرار گرفته و این دستگاه به یک مکعب تبدیل خواهد شد.

فناوری شارژ ایمن

یکی از مواردی که برای شارژرهای دیواری ضروری می‌باشد، فناوری شارژ ایمن است. این فناوری کل فرآیند شارژ را کنترل کرده و باعث می‌شود تا هنگام استفاده از شارژر مشکلی به وجود نیاید. همچنین این فناوری برای شارژرهای دیواری که دارای پورت‌های بسیاری هستند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
هر چقدر دستگاه‌های بیشتری به شارژر دیواری متصل کنید، جریان ولتاژ خروجی بیشتر می‌شود و بدین ترتیب گرمای بیشتری نیز تولید خواهد شد که احتمال دارد به شارژر دیواری آسیب برساند. برای جلوگیری از این منظور در ادامه به راهنمای خرید شارژر دیواری با توجه به فناوری شارژ ایمن خواهیم پرداخت.

خرید شارژر دیواری با توجه به فناوری شارژ ایمن

از آنجایی که قدرتمندترین نیروی درون یک شارژر، آمپر آن است؛ یک شارژر دیواری باید دارای یک کنترلر جریان آمپر بوده تا از پایداری جریان آمپر ارسالی اطمینان حاصل شود. به عبارت دیگر آمپر، دستگاه را شارژ کرده و در صورت انتقال آمپرهای زیاد به دستگاه، احتمال آسیب دیدن آن وجود خواهد داشت. با این اوصاف کنترل شدت جریان ورودی از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
از موارد دیگری که برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه و شارژر دیواری باید به آن توجه نمایید، تنظیم ولتاژ است. در صورتی که ولتاژ کافی برای آمپر ارائه نشود، دستگاه و خود شارژر دیواری آسیب خواهند دید.
شارژرهای دیواری باید بتوانند با تغییر ولتاژ و جریان آمپر مانع از تولید بیش از حد گرما شوند. افزون بر تمامی این‌ها، اتصال کوتاه از موارد دیگری است که می‌تواند آسیب زیادی ایجاد کند؛ بنابراین باید از اتصال کوتاه اجتناب نمایید.

بررسی ویژگی ظاهری شارژر دیواری

پورت‌های شارژ باید قابل مشاهده و از برچسب برخوردار باشند. قابل مشاهده بودن پورت‌های شارژ باعث می‌شود تا شما بتوانید آن‌ها به راحتی ببینید و به سرعت از آن‌ها استفاده نمایید. بهترین روش استفاده، قرار دادن عمودی درگاه‌های شارژ است؛ زیرا برای پورت‌ها بهینه‌ترین فضا را فراهم می‌کند.
برخی از شارژرهای دیواری دارای چراغ LED هستند و به شما نشان می‌دهند که چه زمانی شارژ عادی است و چه زمانی شارژ سریع در حال انجام می‌باشد. همچنین برخی از مدل‌های شارژر دیواری هنگامی که دستگاه کاملا شارژ شد، خاموش شده و عمل شارژ شدن را متوقف می‌نمایند.
مورد دیگری که باید هنگام انتخاب شارژر دیواری در نظر بگیرید، ابعاد آن است. زمانی که شارژر دیواری دارای ابعاد نامناسبی باشد، ممکن است نتوانید از پریز کنار شارژر استفاده کنید. برای جلوگیری از این مسئله باید یک شارژر دیواری به شکل عمودی تهیه نمایید تا فضای اطراف را مسدود نکند.

قیمت شارژر دیواری

فروش انواع شارژر دیواری در فروشگاه اینترنتی موبی تول با قیمتی مناسب عرضه می‌شود. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی شارژر دیواری از طریق همین صفحه اقدام نمایید. برای این منظور بر روی محصول مورد نظرتان در این صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه آن شوید. در ادامه با کلیک بر روی گزینه افزودن به سبد خرید، سفارش خود را ثبت نمایید.